CK AndromedaCK Andromeda
Forgot password?

Školy v Prírode

Milé pani učiteľky, páni učitelia, milé pani riaditeľky a páni riaditelia

CK Andromeda vstupuje do svojej piatej sezóny. Za ten čas sme zorganizovali desiatky lyžiarskych kurzov, stovky škôl v prírode a brány našich stredísk prekročilo už niekoľko tisíc detí. Aj v roku 2018 máme pre vás pripravené krásne strediská v najlepších lokalitách Slovenska.

V tomto katalógu nájdete našu kompletnú ponuku škôl v prírode. Nájdete tu 4 perfektné  strediská v najkrajších kútoch Slovenska. (Vysoké Tatry, Hronec,Terchová, Horná Nitra)

Veľkým plusom našich škôl v prírode je vopred pripravený originálny program, skvelé materiálne vybavenie ale najmä naši profesionálni animátori a zdravotníci, ktorí sa postarajú o bezproblémový priebeh vašej školy v prírode a nezabudnuteľné zážitky pre vašich žiakov.

Školu v prírode si môžete poskladať podľa seba, alebo môžete využiť naše komplexné balíčky.

Veríme, že si v tomto katalógu nájdete stredisko, ktoré sa Vám bude páčiť. Všetci v našej spoločnosti sa na Vás budeme tešiť. ?

ŠKOLA V PRÍRODE KLASIK 

V základnom balíčku školy v prírode je ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, na 10 detí 1 dospelý zdarma a poldenný animačný prorgram. Animačný program prebieha každý deň od 14:00 do 21:00 (prípadne podľa dohody) V cene je materiálne vybavenie, odmeny do súťaží a vecné ceny.

ŠKOLA V PRÍRODE KOMPLET     

Škola v prírode KOMPLET zahŕňa ubytovanie, stravovanie, na každých 10 detí pobyt pre 1 pedagóga zdarma, poldennú animáciu, zdravotníka, ktorý Vám bude 24 hodín denne k dispozícií (vrátane plne vybavenej lekárničky) a výlet podľa aktuálnej ponuky z katalógu. Výlet je možné zmeniť podľa dohody.

ŠKOLA V PRÍRODE INCLUSIVE        

Škola v prírode INCLUSIVE zahŕňa: ubytovanie, stravu, pobyt pre pedagógov zdarma, poldennú animáciu, zdravotníka, výlet, komplexné poistenie, výlet podľa katalógu a odmenu pre pedagógov vo výške 5€ za každé zúčastnené dieťa.

K škole v prírode ŠTANDARD je možné objednať si nasledujúce služby:

ANDROMEDA PLUS 

Ak si objednáte službu Andromeda PLUS, dostanete od pre deti výlet podľa výberu z katalógu a pre učiteľov odmenu 5€ za každé dieťa. Cena:  10€/dieťa

DOPRAVA – od vás k nám a zasa spät. Cena dohodou

VÝLETY – vyberte si výlet a my sa postaráme o zvyšok Ceny sú uvedené v katalógu.

POISTENIE – komplexné poistenie (úrazu, poistenie za škodu, za stratu batožiny a za zásah horskej služby) Cena: 3€/dieťa

TERMÍNY

Môžete si objednať termíny od pondelka do piatku/soboty v mesiacoch september, október, apríl, máj, jún. V prípade záujmu Vám spravíme ponuku na kľúč aj v zimných mesiacoch.

Poďte s nami na jesennú školu v prírode a získajte odmenu pre učiteľov vo výške 4€/dieťa alebo jedinečný výlet podľa výberu v rovnakej cene.

Školu v prírode si môžete objednať cez objednávkový formulár alebo priamo na emailovej adrese objednavky@ckandromeda.sk. Pre bližšie informácie volajte na 0907 469 950 alebo 0948 779 107.

 • Škola v prírode HRONEC od 75€

 • Škola v prírode TERCHOVÁ od 78€

 • Škola v prírode ZUBEREC od 70€

 • Škola v prírode KĽAČNO od 78€

 • Škola v prírode TATRY, Ždiar od 86€

 • Škola v prírode NITRIANSKE RUDNO od 64€

 • Škola v prírode HOREHRONIE od 70€

Škola v prírode HRONEC

CESTA TAM AJ SPÄŤ (alebo) KRÁĽOVSTVO ELFOV

Staňte sa s nami súčasťou čarovného sveta Elfov, nachádzajúceho sa v malebnom prostredí strediska Drotár. Dni plné zábavy a športu vám spestríme pútavou výpravou, ktorej cieľom bude získanie talizmanu patriaci elfom, ktorý im bol ukoristený zlými bytosťami. Elfovia už nedočkavo očakávajú vašu pomoc a tešia sa ako rozšírite spoločenstvo lesa a stanete sa jeho neodmysliteľnou súčasťou, čím prispejete k obnoveniu pokoja a rovnováhy v ich kráľovstve.

Poloha: Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších kútov Slovenska, v blízkosti dediny Hronec, na úpätí Nízkych Tatier a Veporských vrchov, len 40 minút autom od mesta Banská Bystrica. Na skok od hotela je známa dedina Osrblie, Čierny Balog či Bystrianska jaskyňa.

Ubytovanie: Na veľmi dobrej úrovni, v 2, 3 a 4 lôžkových izbách vybavených vlastným sociálnym zariadením a televízormi.  Niektoré izby majú balkóny. Celková kapacita hotela je 60 lôžok. Tiež je možné využiť 6 lôžkové chatky.

Strava: Hotel Drotár sa vyznačuje perfektnou stravou. V kuchyni navyše veľmi vychádzajú hosťom v ústrety, preto je možné stravu po dohode upraviť. Strava sa podáva 5x denne, v prípade záujmu je možné doobjednať si druhú večeru.

Vybavenie školy v prírode: 2x spoločenská miestnosť, tenisový kurt, ktorý si mnohí prispôsobujú aj na hranie volejbalu, basketbalové ihrisko, futbalové ihrisko, pingpongové stoly, detské ihrisko, biliardový stôl, šípky.

 

Možnosti výletov:

 • Historická železnica Čierny Balog, skanzen Vydrovo
 • Bystrianska jaskyňa
 • Jaskyňa mŕtvych netopierov
 • Osrblie

Možné termíny: 9.-13.4., 16.-20.4., 30.4.-4.5., 7.-11.5.

 

Cenník:

ZŠ  1.stupeň ZŠ  2.stupeň
Bez animácií* 75 75  85€
KLASIK** 94 94 102€
KOMPLET** 103 103  108€
INCLUSIVE**** 110 110  115€

 V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do Bystrianskej jaskyne,  na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do Bystrianskej jaskyne, poistenie, odmeny pre pedagógov vo výške 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

Zdravotník – Cena 220

Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií priamo na stredisku 24 hodín denne, spolu s plne vybavenou lekárničkou.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet do Bystrianskej jaskyne (doprava + vstup) a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak. Po dohode je možné zmeniť výlet.                    Cena: 10€/žiak

Výlety: Bystrianska jaskyňa – 6 eur, Historická železnica Čierny Balog + skanzen Vydrovo – 8 eur, Jaskyňa mŕtvych netopierov – 6 eur, Osrblie – pešo 2km.

Škola v prírode TATRY, Ždiar

PO STOPÁCH ŠAMANA MONKA

V doline, ktorú stráži duch slávneho šamana Monka, budú môcť čestní indiáni predviesť svoju silu, rýchlosť, šikovnosť, ale hlavne statočnosť a odvahu. Jeden mýtus hovorí o tom, že údolie Monka pohltilo. Indiánska osada NAKIRA, ktorá sa v tomto údolí nachádza, ukrýva niekoľko tajomstiev, ktoré odhaľujú pravdu nielen o šamanovom zmiznutí, ale taktiež o skrytej sile prírody a priateľstva. Poďme ich spolu odhaliť a zažiť pri tom kopec zábavy a dobrodružstva.

Poloha: V Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Je vzdialený 1,5 km od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom.

Ubytovanie: V 2, 3 lôžkových izbách alebo bunkách 2 + 3 lôžka. Izby sú sluše vybavené, majú vlastné sociálne zariadenie a niektoré majú balkón.  Kapacita je 120 lôžok.

Strava: Veľmi chutná, podávaná 5x denne. Raňajky aj večere si môžete vybrať zo švédskych stolov. V prípade záujmu je možné objednať si bez príplatku špeciálnu úpravu stravy (bezlepkové a iné diéty)

Vybavenie školy v prírode: 2 spoločenské miestnosti (z toho jedna obrovská), detská herňa, jedáleň, wellness (vírivka + 2 sauny) stolný tenis, biliard, futbalové ihrisko, ihrisko a volejbal, detské ihrisko, terasa s posedením, ohnisko, gril, 2 trampolíny, krásny areál.

Možnosti výletov: Ždiarske múzeum, Belianska jaskyňa, Hrebienok, Studenovodské vodopády, Štrbské Pleso…

Možné termíny: 30.4.-4.5., 14.-18.5., 18.-22.6.

 

Cenník:

 

ZŠ  1.stupeň

ZŠ  2.stupeň

Bez animácií*

86

86

96

KLASIK**

104

104

114

KOMPLET**

109

109

109

INCLUSIVE****

117

117

127€

 V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do múzea Ždiarsky dom, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do múzea Ždiarsky dom, poistenie, odmena pre pedagógov 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

ZdravotníkCena: 220€

Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií priamo na stredisku 24 hodín denne, spolu s plne vybavenou lekárničkou.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet do Belianskej jaskyne a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak. Po dohode je možné zmeniť výlet.                    Cena: 10€/žiak

Výlety: Ždiarske múzeum – 1,50€, Belianska jaskyňa – 6€, Hrebienok + Studenovodské vodopády – 120€ za autobus (+6€ za lanovku na Hrebienok, dá sa ísť aj pešo) , Štrbské Pleso – 120€ za autobus

Škola v prírode TERCHOVÁ, TERCHOVÁ

OLYMPIÁDA POD HOROU OLYMP

Stredisko Terchová sa premení na dejisko pôvodných olympijských hier. Ocitnete sa pod horou Olymp, v prítomnosti gréckych bohov, ktorí vám budú niekedy pomáhať, niekedy kláť prekážky pod nohy. Celý týždeň sa bude niesť v duchu hesla olympijských hier „sana in corpuse sana“ – v zdravom tele zdravý duch. Na deti čaká kopec zábavy, športu, tradičných aj netradičných disciplín, ktoré zvládnu len skutoční šampióni.

Kde: Škola v prírode Terchová sa nachádza 5 km od centra obce Terchová, v rázovitej  osade Repáňovia na úpätí Malej Fatry.

Ubytovanie: Izby sú po kompletnej rekonštrukcii. Každá má vlastnú kúpeľňu s WC. Izby sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové, niektoré sú spojené do apartmánov (2+4, 3+4). Celková kapacita strediska je 70 lôžok + 10 prísteliek.

Strava: 5x denne v reštaurácií priamo v hoteli formou jednotného menu. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim. Bezlepkové, bezlaktózové a iné špeciálne diéty sú bez doplatku.

Vybavenie hotela: jedáleň, 2x spoločenská miestnosť, premietacie plátno, futbalové ihrisko, ohnisko, detské ihrisko, veľký vonkajší altánok, stolný tenis, stolný futbal.

Možnosti výletov: Jánošíkovo múzeum v Terchovej, Oravský hrad, Jánošíkove diery, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke, Terchovský vláčik.

Možné termíny: 7.-11.5.

OLYMPIÁDA POD HOROU OLYMP

Stredisko Terchová sa premení na dejisko pôvodných olympijských hier. Ocitnete sa pod horou Olymp, v prítomnosti gréckych bohov, ktorí vám budú niekedy pomáhať, niekedy kláť prekážky pod nohy. Celý týždeň sa bude niesť v duchu hesla olympijských hier „sana in corpuse sana“ – v zdravom tele zdravý duch. Na deti čaká kopec zábavy, športu, tradičných aj netradičných disciplín, ktoré zvládnu len skutoční šampióni.

Kde: Škola v prírode Terchová sa nachádza 5 km od centra obce Terchová, v rázovitej  osade Repáňovia na úpätí Malej Fatry.

Ubytovanie: Izby sú po kompletnej rekonštrukcii. Každá má vlastnú kúpeľňu s WC. Izby sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové, niektoré sú spojené do apartmánov (2+4, 3+4). Celková kapacita strediska je 70 lôžok + 10 prísteliek.

Strava: 5x denne v reštaurácií priamo v hoteli formou jednotného menu. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim. Bezlepkové, bezlaktózové a iné špeciálne diéty sú bez doplatku.

Vybavenie hotela: jedáleň, 2x spoločenská miestnosť, premietacie plátno, futbalové ihrisko, ohnisko, detské ihrisko, veľký vonkajší altánok, stolný tenis, stolný futbal.

Možnosti výletov: Jánošíkovo múzeum v Terchovej, Oravský hrad, Jánošíkove diery, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke, Terchovský vláčik.

Možné termíny: VYPREDANÉ

Cenník: ZŠ  1.stupeň ZŠ  2.stupeň
Bez animácií* 78 78 78
KLASIK** 92 96 96
KOMPLET** 103 103 103
INCLUSIVE**** 110 110 110

V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim,  využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do Jánošíkovho múzea v Terchovej, výlet Terchovským vláčikom, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim,  využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do Jánošíkovho múzea v Terchovej, výlet Terchovským vláčikom, poistenie, odmena pre pedagógov 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

ZdravotníkCena: 220€                                                                                   

Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií 24 hodín denne na stredisku.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet Terchovským vláčikom, vstup do Jánošíkovho múzea a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak                Cena: 10€/žiak

Výlety: Oravský hrad – 8€, Jánošikovo múzeum v Terchovej – 4€, Jánošikove diery (turistika) – 3€, Skanzen vy Vychylovke + jazda historickým vlakom – 8€, jazda Terchovským vláčikom – 3€

Škola v prírode ZUBEREC, Huty

OLYMPIÁDA POD HOROU OLYMP

Stredisko Zuberec sa premení na dejisko pôvodných olympijských hier. Ocitnete sa pod horou Olymp, v prítomnosti gréckych bohov, ktorí vám budú niekedy pomáhať, niekedy kláť prekážky pod nohy. Celý týždeň sa bude niesť v duchu hesla olympijských hier „sana in corpuse sana“ – v zdravom tele zdravý duch. Na deti čaká kopec zábavy, športu, tradičných aj netradičných disciplín, ktoré zvládnu len skutoční šampióni. Pre tých najodvážnejších je možnosť absolvovať cestu lanovým parkom!

Kde: Penzión Roháčan je situovaný v nádhernom lesnom prostredí na začiatku obce Huty, nachádzajúcej sa v lone podroháčskej prírody vo vzdialenosti len 5 km od Zuberca.

Ubytovanie: Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadených izbách penziónu. Vybrať si môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb, štyroch trojlôžkových alebo šiestich štvorlôžkových izieb. Pre väčšiu skupinu hostí máme v našej ponuke taktiež dva pohodlné dvojizbové apartmány s jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou. Súčasťou izieb je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Niektoré z izieb disponujú taktiež balkónom. Kapacita penziónu je 50 osôb.

Strava: 5x denne v reštaurácií priamo v hoteli formou jednotného menu. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim. Bezlepkové, bezlaktózové a iné špeciálne diéty sú bez doplatku.

Vybavenie penziónu: jedáleň, spoločenská miestnosť,  terasa so záhradným posedením, detské ihrisko, gril, drevený altánok s vonkajším a vnútorným posedením, otvorený altánok, lanový park, stolný futbal, šípky, biliard, pingpong, multifunkčné ihrisko.

Možnosti výletov: Oravský hrad v Oravskom podzámku, Múzeum Oravskej dediny v Zuberci, Ráztocká Dolina (turistika)

Možné termíny: VYPREDANÉ

Cenník: ZŠ  1.stupeň ZŠ  2.stupeň
Bez animácií* 70 70 72
KLASIK** 86 86 90
KOMPLET** 100 100 104
INCLUSIVE**** 107 107 110

V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim,  využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet na Oravský hrad, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim,  využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet na Orarvský hrad, poistenie, odmena pre pedagógov 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

ZdravotníkCena: 220€                                                                                   

Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií 24 hodín denne na stredisku.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet na Oravský hrad a odmenu pre pedagógov vo výške 3€/žiak                Cena: 10€/žiak

Výlety: Oravský hrad – 8€, Múzeum Oravskej dediny – 6€, Ráztocká Dolina – 4€

Škola v prírode NITRIANSKE RUDNO

POKLAD KAPITÁNA BARBAROSU

Zavítajte do školy v prírode v Nitrianskom Rudne a zažite neopakovateľné. Deti sa pod vedením našich animátorov premenia na malých pirátov. Vytvoria si flotily a budú hľadať kúsky mapy, ktorá ich dovedie k pokladu, ktorý je v okolí ukrytý. Popritom musia prekonať rôzne nástrahy, ale zároveň si užijú veľa zábavy a dobrodružstiev. Čaká na nich pirátska párty, vatra, turistika, športy, kúpanie v bazéne a veľa veľa ďalšieho…

Poloha: 13 km od známeho turistického mesta Bojnice, v krásnom údolí, obklopenom týčiacimi sa kopcami pohoria Strážovských vrchov, vodnou nádržou Nitrianske Rudno a pohorím Vtáčnik.

Ubytovanie: V 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Izby sú veľmi pekne vybavené, majú vlastné sociálne zariadenie a sú dostatočne veľké.  Kapacita je 80 lôžok.

Strava: Veľmi chutná, podávaná 5x denne, raňajky sú formou švédskych stolov. V prípade záujmu je možné doobjednať si druhú večeru alebo špeciálnu úpravu stravy (bezlepkové a iné diéty)

Vybavenie školy v prírode: 2 spoločenské miestnosti, detská herňa, stolný tenis, biliard, krytý bazén 8 x 4 m, sauna, asfaltové ihrisko, terasa s grilom, ohnisko, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko.

Možnosti výletov: ZOO Bojnice, Bojnický zámok, Múzeum praveku v Bojniciach, Sklársky skanzen vo Valaskej Belej

Možné termíny: VYPREDANÉ

Cenník:

ZŠ  1.stupeň

ZŠ  2.stupeň

Bez animácií*

64

64

70

KLASIK**

82

82

90

KOMPLET**

90

90

100

INCLUSIVE****

100

100

110

 V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, 1x vstup do bazénu, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, 1x vstup do bazénu, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, 1x vstup do bazénu, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do sklárskeho skanzenu vo Valaskej Belej, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, 1x vstup do bazénu, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do sklárskeho skanzenu vo Valaskej Belej, poistenie, odmeny pre pedagógov vo výške 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

Zdravotníkcena: 220€                                                                                   Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií 24 hodín denne na stredisku s plne vybavenou lekárničkou.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet do sklárskeho skanzenu vo Valaskej Belej  (doprava + vstup) a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak. Po dohode je možné zmeniť výlet.                    Cena: 10€/žiak

Výlety: ZOO Bojnice – 8€, Bojnický zámok – 9€, múzeum praveku v Bojniciach – 9€, Sklársky skanzen vo Valaskej Belej  – 5€

Škola v prírode HOREHRONIE

CESTA TAM AJ SPÄŤ (alebo) KRÁĽOVSTVO ELFOV

Staňte sa s nami súčasťou čarovného sveta Elfov, nachádzajúceho sa v malebnom prostredí strediska Drotár. Dni plné zábavy a športu vám spestríme pútavou výpravou, ktorej cieľom bude získanie talizmanu patriaci elfom, ktorý im bol ukoristený zlými bytosťami. Elfovia už nedočkavo očakávajú vašu pomoc a tešia sa ako rozšírite spoločenstvo lesa a stanete sa jeho neodmysliteľnou súčasťou, čím prispejete k obnoveniu pokoja a rovnováhy v ich kráľovstve.

Poloha: Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších kútov Slovenska, v blízkosti dediny Hronec, na úpätí Nízkych Tatier a Veporských vrchov, len 40 minút autom od mesta Banská Bystrica. Na skok od hotela je známa dedina Osrblie, Čierny Balog či Bystrianska jaskyňa.

Ubytovanie: Hotel Poniklec ponúka ubytovanie v 2 + 2 lôžkových izbách s bunkovým sociálnym zariadením alebo v 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita zariadenia je 70 lôžok.

Strava: Hotel Poniklec sa poskytuje kvalitnú chutnú stravu 5x denne, v prípade záujmu je možné doobjednať si druhú večeru. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou.

Vybavenie školy v prírode: jedáleň s barom, 3x spoločenská miestnosť, sauna, stolný tenis, biliard, minigolf, volejbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, hojdačky a preliezky pre deti,ohnisko s altánkom a posedením, krásna príroda okolo 🙂

Možnosti výletov:

 • Historická železnica Čierny Balog, skanzen Vydrovo
 • Bystrianska jaskyňa
 • Jaskyňa mŕtvych netopierov
 • Osrblie

Možné termíny: 30.4.-4.5., 7.-11.5.

 

Cenník:

ZŠ  1.stupeň ZŠ  2.stupeň
Bez animácií* 70 70  70€
KLASIK** 90 90 90€
KOMPLET** 100 100  100€
INCLUSIVE**** 110 110  110€

 V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma, vstup do sauny pre pedagógov.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma, vstup do sauny pre pedagógov.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do Bystrianskej jaskyne,  na 10 detí 1 dospelý zdarma, vstup do sauny pre pedagógov. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do Bystrianskej jaskyne, poistenie, odmeny pre pedagógov vo výške 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma, vstup do sauny pre pedagógov. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

Zdravotník – Cena 220

Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií priamo na stredisku 24 hodín denne, spolu s plne vybavenou lekárničkou.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet do Bystrianskej jaskyne (doprava + vstup) a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak. Po dohode je možné zmeniť výlet.                    Cena: 10€/žiak

Výlety: Bystrianska jaskyňa – 6 eur, Historická železnica Čierny Balog + skanzen Vydrovo – 8 eur, Jaskyňa mŕtvych netopierov – 6 eur, Osrblie – pešo 2km.

Škola v prírode KĽAČNO

OLYMPIÁDA POD HOROU OLYMP 

Stredisko Kľačno sa premení na dejisko pôvodných olympijských hier. Ocitnete sa pod horou Olymp, v prítomnosti gréckych bohov, ktorí vám budú niekedy pomáhať, niekedy zas klásť prekážky pod nohy. Celý týždeň sa bude niesť v duchu hesla olympijských hier „sana in corpuse sana“ – v zdravom tele zdravý duch. Na deti čaká kopec zábavy, športu, tradičných aj netradičných disciplín, ktoré zvládnu len skutoční šampióni.

Poloha: Škola v prírode Kľačno sa nachádza asi 15 km od mesta Prievidza. Zariadenie je situované priamo v dedine, dostatočne oddelené od hlavnej cesty. Z Kľačno je to na skok do turisticky vyhľadávaných miest – Bojníc, Turčianskych Teplíc, Čičmanov.

Ubytovanie: Jednoduché ale čisté a pekné ubytovanie v 3, 4 a 5 lôžkových izbách. Sociálne zariadenia sú spoločné na každej chodbe. Pre pedagógov sú vyhradené nadštandardné izby s vlastným sociálnym vybvením.

Strava: V našej škole v prírode si pochutnáte na netradičnej, domácej a veľmi chutnej strave. Strava sa podáva 5x denne, v prípade záujmu je možné doobjednať si druhú večeru.

Vybavenie školy v prírode: spoločenské klubovne, tiedy a zasadačky na troch podlažiach, 2 vonkajšie triedy s prístreškom, vlastná krytá telocvičňa, posilovňa, sauna, multifunkčné asfaltové ihrisko, veľké futbalové ihrisko, vonkajší areál pre voľnočasové aktivity, ohnisko, amfiteáter pre 100 osôb

Možnosti výletov:

 • ZOO Bojnice, Bojnický zámok
 • Múzeum praveku v Bojniciach
 • Čičmany
 • Konský ranč Dallas
 • Sklársky skanzen vo Valaskej Belej

Možné termíny: 30.4.-4.5., 28.5.-1.6. 4.-8.6., 18.-22.6.

 

 

Cenník:

ZŠ  1.stupeň ZŠ  2.stupeň
Bez animácií* 78 78  78€
KLASIK** 92€ 92 92€
KOMPLET** 100 100  100€
INCLUSIVE**** 110 110  110€

 V cene je zahrnuté:

* ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, na 10 detí 1 dospelý zdarma.

*** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do ZOO Bojnice,  na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

**** ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, využívanie priestorov strediska, animačný program od 14:00 – 21:00, zdravotník, výlet do ZOO Bojnice, poistenie, odmeny pre pedagógov vo výške 5€/dieťa, na 10 detí 1 dospelý zdarma. Minimálny počet je 35 detí.

Možné príplatky:

Animácie – animačný program prebieha každý deň v čase od 14:00 – 21:00.  Čas animácií je možné po dohode s animátormi upraviť. V cene sú zahrnuté aj odmeny pre deti do súťaží a kompletné materiálno – technické zabezpečenie.

Zdravotník – Cena 220

Kvalifikovaný zdravotník je k dispozícií priamo na stredisku 24 hodín denne, spolu s plne vybavenou lekárničkou.

Komplexné poistenie Cena: 3€/žiak

Andromeda PLUS – zahŕňa výlet do ZOO Bojnice (doprava + vstup) a odmenu pre pedagógov vo výške 5€/žiak. Po dohode je možné zmeniť výlet.                    Cena: 10€/žiak

Výlety: ZOO Bojnice – 6 eur, Bojnický zámok – 7 eur, Čičmany – 4€, múzeum praveku v Bojniciach – 6€, Konský ranč Dallas – 1€