Letný tábor s rôznym zameraním pre všetky deti

Leto je čas, kedy sa oddychuje, objavuje, spoznáva a získavajú sa nové priateľstvá. Kde inde, ako v letnom tábore či v škole prírode zažijete všetko naraz. Tímové súťaže, individuálne výkony a kopec zábavy. Detský letný tábor na Orave od CK Andromeda zaručia, že každé dieťa si odnesie zážitky doslova z inej galaxie. V ponuke detských táborov máme pre všetky deti taký letný tábor, ktorý si naozaj zamilujú a každé z nich nájde to, čo ho baví. Niekto preferuje tanec a pohyb a práve pre takéto deti sme zostavili tanečný letný tábor s profesionálnymi tanečníkmi. Obľúbené tanečné štýly ako hip-hop, disko či latino sa budú deti učiť od skúsených tanečníkov a tanečníčiek. Výsledkom celého snaženia bude záverečné tanečné vystúpenie. Tanečný letný tábor je vhodný pre dievčatá vo veku 7 až 15 rokov. Keďže je letný tábor plný tanca veľmi obľúbený, dostupný je vo viacerých turnusoch.

Deti dnes majú skutočne široký záber a aj preto ich treba počúvať. Čo ich baví a čo by chceli skúsiť. Niekto by rád skúsil lyžiarske kurzy a iný naopak fantasy dobrodružný letný tábor – Hrdinovia z brány času. Pripravte sa na nevšedné zážitky a získanie nových zručností. Dobro musí opäť zvíťaziť a vďaka našim hrdinom z brány času bude zlo raz a navždy porazené. Z dobrodružného letného tábora na Orave si deti odnášajú nielen životné priateľstvá, ale aj veľmi silné zážitky. Pre deti, ktoré uprednostňujú skutočnú akciu je v ponuke letný tábor plný akcie a dobrodružstva s názvom – Ostrov Zazyland. Deti budú musieť zachrániť ostrov Zazyland a to znamená, že ich čaká mnoho nástrah, aby vyhrali hru Jumanji. Čaká ich cesta do Energylandie, splavovanie rieky Orava, prespatie v lese, ale aj zaslúžená zábava v aquaparku.

Ak máte doma malého umelca či umelkyňu, tábor Hravé dielne v nádhernom prostredí obce Oravská Polhora je pre nich ako stvorený. Áno bude tam aj kreslenie, veď to je taký umelecký základ. Letný tábor plný kreativity a tvorenia však ponúka omnoho viac. Vypaľovanie keramiky z hliny, batikovanie, drôtikovanie, kašírovanie aj maľovanie. Po zaslúženom umeleckom výkone a tvorbe čaká na deti zábava v aquaparku v Dolnom Kubíne ako aj spoločné tímové aktivity.

V letnom tábore zažijú deti zábavu aj výnimočné dobrodružstvá

Do letných táborov sa chodí za zábavou a zážitkami, ktoré formujú osobnosť dieťaťa. Letný tábor pre deti nie sú len o zábave, ale aj o výnimočných dobrodružstvách, priateľstvách a tímovosti. Pre odvážne deti, ktoré milujú prírodu, je letný tábor na Orave Prežitie v divočine tou správnou voľbou. Vedieť, ako prežiť v divočine sa môže v živote skutočne zísť. Ako správne založiť oheň nevedia dnes mnohí dospeláci. Je dobré sa to naučiť v mladom veku. Okrem iného sa deti naučia postaviť prístrešok aj pripraviť si jedlo, takže od hladu nikto neumrie. K tomu samozrejme patrí prespatie v lese aj ulovená a chutne pripravená ryba. Letný tábor Prežitie v divočine sa rozšíril aj o splav Oravy a rafting na divokej vode v Liptovskom Mikuláši.

Príroda a zvieratá patria k sebe rovnako ako maslo a chlieb. Stále viac populárny tábor s jazdením a starostlivosťou o kone – V konskom sedle, je ideálnym táborom pre deti, ktoré milujú koníky. Toto je skutočne tábor, kde koníky budú súčasťou každého dňa a okrem starostlivosti o nich sa na nich bude aj každý deň jazdiť a podnikať mnoho výletov do okolia. Keď vaše dieťa miluje kone, letný tábor v Konskom sedle je jednoznačná voľba. Aj my v CK Andromeda sme milovníkmi koní. Pre milovníkov športu ako hokej, futbal, volejbal či iných netradičných športov by ste mali siahnuť po športovom tábore Sportissimo. Ten prebieha pod vedením skúseného trénera a deti sa môžu pripraviť na každodenné športové tréningy. Samozrejme všetko s mierou a o zábavu taktiež nebude núdza. Splav rieky Orava a aquapark v Dolnom Kubíne sú zaručené.

Deti si zaslúžia len to najlepšie, preto sme pre nich pripravili letné tábory v prostredí Oravy so všetkým, čo k tomu patrí. Okrem nespočetného množstva športových aktivít máme pre deti pripravené vždy niečo nové, čo ich obohatí a prinesie im krásne spomienky. Vyberte si letný tábor pre vaše deti podľa ich potrieb. Z každého letného aj zimného tábora si odnesú krásne spomienky a dlhoročné priateľstvá. A to vždy stojí za to, pretože skutočné priateľstvá sú navždy.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.