FORGOT YOUR DETAILS?

ŠKOLA V PRÍRODE

Milé pani učiteľky, páni učitelia, milé pani riaditeľky a páni riaditelia!

Sme radi, že ste sa rozhodli pozrieť si našu ponuku škôl v prírode. V tomto katalógu nájdete našu kompletnú ponuku. Nájdete tu  perfektné  strediská v najkrajších kútoch Slovenska. Veľkým plusom našich škôl v prírode je vopred pripravený originálny program, skvelé materiálne vybavenie ale najmä naši profesionálni animátori a zdravotníci, ktorí sa postarajú o bezproblémový priebeh vašej školy v prírode a nezabudnuteľné zážitky pre vašich žiakov.

Školu v prírode si môžete poskladať podľa seba, alebo môžete využiť naše komplexné balíčky.

ŠKOLA V PRÍRODE KLASIK v základnom balíčku školy v prírode je ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, na 10 detí 1 dospelý zdarma a poldenný animačný prorgram. Animačný program prebieha každý deň od 14:00 do 21:00 (prípadne podľa dohody) V cene je materiálne vybavenie, odmeny do súťaží a vecné ceny.

ŠKOLA V PRÍRODE KOMPLET zahŕňa ubytovanie, stravovanie, na každých 10 detí pobyt pre 1 pedagóga zdarma, poldennú animáciu, zdravotníka, ktorý Vám bude 24 hodín denne k dispozícií (vrátane plne vybavenej lekárničky) a výlet podľa aktuálnej ponuky z katalógu. Výlet je možné zmeniť podľa dohody.

ŠKOLA V PRÍRODE INCLUSIVE zahŕňa ubytovanie, stravu, pobyt pre pedagógov zdarma, poldennú animáciu, zdravotníka, výlet, komplexné poistenie, výlet podľa katalógu a odmenu pre pedagógov vo výške 5€ za každé zúčastnené dieťa.

Školu v prírode si môžete objednať cez objednávkový formulár alebo priamo na emailovej adrese objednavky@ckandromeda.sk. Pre bližšie informácie volajte na 0907 469 950 alebo 0948 779 107.

 

LYŽIARSKE VÝCVIKY

Hádala sa s lyžou lyža, čo sa stane keď sa skrížia. Sneh sa zdvihne ako prach, z lyžiara je snehuliak...

... aby sa vám niečo také nestane, poďte na lyžiarsky výcvik na najlepšie slovenské lyžiarske kopce a naučte sa lyžovať ako profíci. Po lyžovačke si vychutnajte horúci čaj, kúpanie v bazéne, či nočnú sánkovačku, učitelia si môžu užiť vírivku a saunu. Tak to je lyžovačka snov!

V tomto katalógu nájdete našu kompletnú ponuku lyžiarskych kurzov. Nájdete tu 11 stredísk v najvychytenejších lyžiarskych strediskách (Vysoké Tatry, Jasná, Martinské Hole, Donovaly, Vrátna a ďalšie.)

Máme vlastných lyžiarskych inštruktorov, zdravotníkov a animátorov, ktorí sa postarajú o perfektne zorganizovaný lyžiarsky kurz.

Veríme, že tu nájdete stredisko, ktoré sa Vám bude páčiť. Všetci v našej spoločnosti sa na Vás a Vašich žiakov tešíme.

Školu v prírode si môžete objednať cez objednávkový formulár alebo priamo na emailovej adrese objednavky@ckandromeda.sk. Pre bližšie informácie volajte na 0907 469 950 alebo 0948 779 107.

TOP