Zážitky z inej galaxie – Toto sme my

Zážitky z inej galaxie – Toto sme my

Prečo sme pre nás zvolili slogan „Zážitky z inej galaxie“?

Keďže sme cestovnou kanceláriou, orientujeme sa na zážitky. Našou hlavnou skupinou sú ale deti, pre ktoré chceme niečo viac. Niečo z inej galaxie. Niečo viac ako iba skákať na trampolíne. Niečo viac ako iba prechádzku lesom. Niečo viac ako obyčajnú naháňačku….

Na čom nám záleží?

Spomienky. Priateľstvá. Nové lásky. Dobrodružstvá. Jednoducho niečo, čo človek nezažije každý deň. Kde sa učíme vnímať a neodsudzovať pocity a postoje, či hodnoty iných, pretože v dnešnom svete je to veľmi dôležité. Kde sa učíme pracovať tímovo, ale rozhodovať sa aj samostatne. Kde sa učíme, že každý deň je niečím výnimočný a môže priniesť niečo dobré.

Zážitky z inej galaxie – Toto sme my - 1zdroj: pixabay

Pre deti, tak ako aj hocikoho iného je prínosom, ak nachvíľu, na pár dní, uniknú z bežného dňa. Nie je to všetko len obyčajné klišé, či nie sú to len prázdne slová? Verte mi, že nie. A ak aj máte pochybnosti, poďte sa s nami presvedčiť.

Kto sme?

Volám sa Anirak a s mojim manželom Eifellom sme sa spoznali práve na školení na letný tábor, na ktorý sme išli ako animátori. Preto aj tie mená, ktoré sú našimi animátorskými prezývkami.

Kto by to bol vtedy, či o rok alebo dva (spoločne zažitých akcií, škôl v prírode, letných táborov) povedal, že to takto skončí? Že budeme manželia a budeme viesť vlastnú cestovnú kanceláriu? Buďte si istí, ak poviem, že nikto 😀

Boli sme skrátka dobrá partia, ktorú bavilo tvoriť a vymýšľať program pre deti. Kto by vzťahom riskoval, že sa naruší atmosféra v partii? Ja veru nie.

Po 2 a pol roku priateľstva to ale Eifell riskol, a zrejme spravil dobre, pretože po mojom prvom súhlase nasledoval po viac ako roku ďalší súhlas. A tak sme už Karina a Michal Kováčoví.

Zážitky z inej galaxie – Toto sme my - 2Počas strašidiel na Bojnickom zámku.

Pred niečo málo vyše rokom, k nám pribudla nová posila, menom Jakub ?

Zážitky z inej galaxie – Toto sme my - 3

Prečo to robíme?

Už pár rokov pracujeme pre seba.

Poznáte to, nepáči sa Vám to čo vidíte. To, ako sa niektoré veci robia a ako k tomu niektorí ľudia pristupujú. Preto sme sa rozhodli robiť si veci, ktoré nás bavia podľa seba. Robiť ich tak, aby  bolo všetko vykonávané od srdca a aby si účastníci našich akcií z toho odniesli čo najviac.

Super zážitky máme nie len my, ale aj deti. Svedčí o tom aj to, že si s niektorými doteraz píšeme alebo, že nás navštevujú každý rok.

Vidieť radosť v očiach detí je na nezaplatenie❣️

Spoločne s našimi manažérmi a animátormi robíme všetko preto, aby sme vytvorili čo najlepšie zážitky, na ktoré budeme všetci ešte dlho spomínať. My sa nepovažujeme za kolegov, MY sme rodina❣️

A ako hovorí môj obľúbený citát:

„Nie je dôležité byť každý deň hrdinom, dôležité je zostať každý deň človekom“. S. Radič

Avšak na táboroch doprajeme deťom aj to, aby sa stali hrdinami. Aby pomohli mladšiemu či slabšiemu v tíme, aby ukázali, že sa neboja.

Každý má na niečo talent, ak je v niečom slabší, v inom je zas silnejší, lepší. A tak dávame deťom možnosť ukázať, čo v sebe ukrývajú.

Zážitky z inej galaxie – Toto sme my - 4

Ak aj Vy chcete svojim deťom dopriať zážitky z inej galaxie, neváhajte ich poslať k nám!

My sa už o to postaráme❣️

 

Pridaj komentár