FORGOT YOUR DETAILS?

ŠKOLA V PRÍRODE

Milé pani učiteľky, páni učitelia, milé pani riaditeľky a páni riaditelia!

Sme radi, že ste sa rozhodli pozrieť si našu ponuku škôl v prírode. V tomto katalógu nájdete našu kompletnú ponuku. Nájdete tu  perfektné  strediská v najkrajších kútoch Slovenska. Veľkým plusom našich škôl v prírode je vopred pripravený originálny program, skvelé materiálne vybavenie ale najmä naši profesionálni animátori a zdravotníci, ktorí sa postarajú o bezproblémový priebeh vašej školy v prírode a nezabudnuteľné zážitky pre vašich žiakov.

Školu v prírode si môžete poskladať podľa seba, alebo môžete využiť naše komplexné balíčky.

ŠKOLA V PRÍRODE KLASIK v základnom balíčku školy v prírode je ubytovanie, strava 5x denne, celodenný pitný režim, na 10 detí 1 dospelý zdarma a poldenný animačný prorgram. Animačný program prebieha každý deň od 14:00 do 21:00 (prípadne podľa dohody) V cene je materiálne vybavenie, odmeny do súťaží a vecné ceny.

ŠKOLA V PRÍRODE KOMPLET zahŕňa ubytovanie, stravovanie, na každých 10 detí pobyt pre 1 pedagóga zdarma, poldennú animáciu, zdravotníka, ktorý Vám bude 24 hodín denne k dispozícií (vrátane plne vybavenej lekárničky) a výlet podľa aktuálnej ponuky z katalógu. Výlet je možné zmeniť podľa dohody.

ŠKOLA V PRÍRODE INCLUSIVE zahŕňa ubytovanie, stravu, pobyt pre pedagógov zdarma, poldennú animáciu, zdravotníka, výlet, komplexné poistenie, výlet podľa katalógu a odmenu pre pedagógov vo výške 5€ za každé zúčastnené dieťa.

Školu v prírode si môžete objednať cez objednávkový formulár alebo priamo na emailovej adrese objednavky@ckandromeda.sk. Pre bližšie informácie volajte na 0907 469 950 alebo 0948 779 107.

 

LYŽIARSKE VÝCVIKY

Hádala sa s lyžou lyža, čo sa stane keď sa skrížia. Sneh sa zdvihne ako prach, z lyžiara je snehuliak...

... aby sa vám niečo také nestane, poďte na lyžiarsky výcvik na najlepšie slovenské lyžiarske kopce a naučte sa lyžovať ako profíci. Po lyžovačke si vychutnajte horúci čaj, kúpanie v bazéne, či nočnú sánkovačku, učitelia si môžu užiť vírivku a saunu. Tak to je lyžovačka snov!

V tomto katalógu nájdete našu kompletnú ponuku lyžiarskych kurzov. Nájdete tu 11 stredísk v najvychytenejších lyžiarskych strediskách (Vysoké Tatry, Jasná, Martinské Hole, Donovaly, Vrátna a ďalšie.)

Máme vlastných lyžiarskych inštruktorov, zdravotníkov a animátorov, ktorí sa postarajú o perfektne zorganizovaný lyžiarsky kurz.

Veríme, že tu nájdete stredisko, ktoré sa Vám bude páčiť. Všetci v našej spoločnosti sa na Vás a Vašich žiakov tešíme.

Školu v prírode si môžete objednať cez objednávkový formulár alebo priamo na emailovej adrese objednavky@ckandromeda.sk. Pre bližšie informácie volajte na 0907 469 950 alebo 0948 779 107.

TOP
Learn to create professional videos and have fun in the process of creating videos.
Video Review And Collaboration.
Get Started