PRE LETNÉ TÁBORY

Ako môžem prihlásiť dieťa do tábora? 

Veľmi jednoducho. Na našej stránke si v sekcii Tábory vyberte tábor a kliknite na neho. Pod popisom tábora stlačte tlačidlo OBJEDNAŤ. Vyplňte dotazník, odošlite a tábor je objednaný

Čo sa bude diať po objednaní?

Pár dní po objednaní Vám príde na uvedenú emailovú adresu zmluva o obstaraní zájazdu. Tú treba podpísať a poslať na našu mailovú alebo poštovú adresu.

Prečo mi neprišla zmluva?

V prípade, že by Vám zmluva neprišla týždeň po objednaní, prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali. Pravdepodobne je problém so serverom, prípadne ste na prihláške zadali zlú emailovú adresu. Väčšinou objednávky vybavíme do 48 hodín.

Ako sa platí za tábor?

Za tábor sa platí záloha, neskôr sa doplatí celá suma. Výšku a termín zaplatenia máte uvedenú na zmluve o obstaraní zájazdu. V prípade, že by Vám platobné podmienky nevyhovovali, kontaktujte nás a dohodneme sa.

Dostanem potvrdenie o úhrade?

Nie. Vašim dokladom o úhrade je výpis z účtu alebo doklad o vklade na účet vystavený bankou. Na vyžiadania Vám však doklad o zaplatení vystavíme. Po pripísaní platby na náš účet Vás o tejto skutočnosti budeme informovať prostredníctvom emailu, ktorý uvediete na prihláške.

Kedy prídu pokyny k nástupu na letný tábor?

Pokyny k nástupu na letný tábor Vám prídu najneskôr 10 dní pred nástupom na tábor na emailovú adresu, ktorú zadáte v prihláške. Ak ich nedostanete, rýchlo nás kontaktujte.

Na koho sa obrátiť v prípade otázok?

24 hodín denne môžete volať na telefónne číslo 0948 779 107, 0907 469 950 alebo písať na emailovú adresu eifell@andromeda.sk. Ak už tábor beží, je najlepšie obrátiť sa na manažéra konkrétneho tábora. Jeho/jej kontaktné číslo budete mať uvedené na pokynoch k nástupu.

Aké je vybavenie penziónu/hotela, kde budú deti ubytované?

Všetko o ubytovaní si môžete pozrieť na internetovej stránke strediska, kde je zverejnené aj vybavenie a okolie s atrakciami.

Kto zabezpečuje dozor v tábore?

Dozor v tábore zabezpečujú animátori, ktorí zároveň aj organizujú program pre deti. Ide vždy plnoleté osoby, ktoré prešli kompletným školením a praxou v škole v prírode. Tábor vedie hlavný vedúci, ktorý je spravidla manažér CK Andromeda.

Kto je zdravotníkom v tábore? Môžem nechať dieťaťu lieky?

Zdravotníkom u nás môže byť len lekár, zdravotná sestra alebo záchranár. Ide teda o vysokokvalifikované osoby, ktoré sú prítomné na stredisku 24 hodín denne a poskytnú teda potrebnú zdravotnú starostlivosť. Nie je preto možné bez dohody s ním nechať deťom lieky.

Sú v tábore, ktorý som si vybral, voľné miesta?

Pokým pri tábore nemáte uvedené, že je tábor vypredané, tak voľné miesta sú. Ak by sa voľné miesta míňali, zverejníme aktuálny počet miest na našich webových stránkach.

Koľko treba nechať deťom vreckové?

Deťom netreba nechávať veľké vreckové. Nemusí si totiž platiť žiadne výlety, ani program, deťom teda stačí max 10-20€. Peniaze si môže odložiť u svojho oddielového vedúceho, ktorý im ich vydá vtedy, keď si budú chcieť niečo kúpiť. V prípade, že si ich neodložia, nenesie CK Andromeda žiadnu zodpovednosť za ich prípadnú stratu či krádež.

Môžu si deti nechať telefóny u seba?

Nie,  deti si musia telefóny nechať u svojho oddielového vedúceho. Ten im ho vydá každý deň po večeri, alebo po dohode aj v inom čase. Dôvodom sú časté straty a rušenie programu.

Ako sa skontaktovať so svojim dieťaťom?

Na pokynoch k nástupu na tábor budete mať uvedené telefónne číslo do tábora, ako aj časy, kedy deťom volať. Ide spravidla o čas, kedy deti jedia a sú teda ľahko zastihnuteľné. V prípade niečoho vážneho môžete tiež kontaktovať hlavného vedúceho tábora, ktorého číslo bude rovnako uvedené v pokynoch. V prípade, že budete volať mimo stanovených časov, nemôžeme Vám garantovať, že sa s dieťaťom alebo jeho vedúcim spojíte.

Je v tábore internetový signál?

Nie. Našťastie 🙂

Majú deti s bezlepkovou diétou vlastný jedálniček?

Strava je upravená na základe potrieb detí. To, že dieťa nemá rado nejaké jedlo nie je relevantný dovod.

Koľko stravy dostávajú deti v tábore?

Dostatok. Garantujeme Vám, že Vaše dieťa bude mať porcie adekvátne k svojmu veku a že nebude hladovať.

Môžem prísť svoje dieťa pozrieť do tábora?

Áno, môžete prísť svoje dieťa pozrieť, ale je potreba citlivo zvážiť, či mu takáto návšteva z emocionálneho hľadiska neublíži. Počas tábora majú rodičia z hygienických dôvodov prísny zákaz vstupu do izieb detí. Takisto na začiatku návštevy sa musíte ohlásiť u hlavného vedúceho, alebo oddielového vedúceho svojho dieťaťa.

Môžem svoje dieťa zobrať z tábora domov?

Môžete, je to samozrejme Vaša voľba. Pamätajte však, že v prípade, že vezmete dieťa z iných ako zdravotných dôvodov, nebudú Vám vrátené peniaze. Zdravotník tábora môže vylúčiť dieťa z tábora, ak mu jeho/jej zdravotný stav neumožňuje zapojiť sa do programu a nie je vyhliadka, že sa to zlepší do 72 hodín. Hlavný vedúci môže vylúčiť dieťa v momente, ako dieťa poruší závažným spôsobom pravidlá tábora. V prípade, že si rodič alebo iný jeho zástupca nebudú môcť v takom prípade prísť po dieťa, je vedúci tábora oprávnený poslať dieťa domov zmluvnou dopravou na náklady rodiča.

Kde nájdeme fotky detí?

Fotky detí (cca 200) budú zverejnené pár dní po tábore na našu FB stránku.

Môžu sa tábora zúčastniť aj deti s cukrovkou alebo epilepsiou?

Áno, aj tieto deti sa môžu zúčastniť, po dôslednom zvážení rodičov a najmä so súhlasom lekára. Je však potrebné oznámiť to vedeniu CK čo najskôr, aby sme boli schopní zaobstarať potrebný dozor.