Dámy a páni, deti i rodičia, páni učitelia, pani učiteľky

Vstupujeme do ďalšej sezóny a našim cieľom aj naďalej ostáva prinášať deťom radosť a dospelým oddych. Opäť budeme deti baviť, učiť, formovať, stavať pred rôzne úlohy, aby sa rozvíjala ich sila, múdrosť, vytrvalosť, odvaha a ďalšie potrebné vlastnosti, ktoré budú v živote potrebovať. Z detí sa u nás stávajú rytieri a dámy, bojovníci a umelci, športovci a dobrodruhovia. Vstupujú do príbehov a bojujú na strane dobra, aby nakoniec prišli k cieľu a zažili to, čo inde nezažijú…

S pozdravom Michal „Eifell“ Kováč

Organizujeme: 

 • Letné tábory
 • Školy v prírode
 • Lyžiarske kurzy
 • Teambuildingové akcie pre podniky
 • Zahraničné dovolenky
 • Zážitkové zájazdy

Prečo ísť práve s nami?

 • Krásne strediská v najkrajších a najatraktívnejších lokalitách Slovenska. Vysoké Tatry, Turiec, Horná Nitra, Plejsy, Javorníky, Donovaly a iné. Všetky sa vyznačujú krásnou prírodou a možnosťou jedinečných výletov do okolia, pekným ubytovaním, chutnou stravou a skvelými doplnkovými službami.
 • Výborne vybavené strediská, ktoré poskytujú priestory na oddych, učenie, šport, zábavu či pobyt v prírode.
 • Jedinečný animačný program, žiadne nudné hry, naopak zážitkové aktivity, na ktoré budú deti ešte dlho spomínať.
 • Materiálne a technické zabezpečenie na každom stredisku, odmeny do súťaží.
 • Masky a kostýmy na dotvorenie atmosféry a príbehu.
 • Perfektné letné tábory vždy s novým a jedinečným programom.
 • U nás sa vždy stretnete s ochotným personálom, vedením či animátormi. Sme pripravení urobiť všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní a aby ste s radosťou spomínali na čas strávený u nás.
O nás - 7
Eifell je zakladateľom CK Andromeda. Občas ho ešte stretnete na tábore, škole v prírode či lyžiarskom kurze. Veľmi rád vymýšľa táborové programy, a zároveň je aj lyžiarskym inštruktorom. Momentálne sa stará hlavne o to, aby všetko fungovalo tak ako má. Takže ak čokoľvek potrebujete je Vám k dispozícii.
O nás - 8
Anirak je v súčasnej dobe na rodičovskej dovolenke, avšak má na starosti financie, fakturácie a personálnu agendu. Práci s deťmi a mládežou sa začala venovať už na strednej škole, počas ktorej taktiež absolvovala kurz ADAŠ. Odvtedy je to už viac 10 rokov medzi deťmi, kde bola aj hlavnou vedúcou škôl v prírode či letných táborov.
O nás - 9
Kekso má na starosti školy v prírode na Orave. Tiež sa snaží naučiť deti lyžovať na lyžiarskych kurzoch. Vidieť usmiate detské tváre a radosť v ich očiach, mu prináša útechu, že naša práca, práca animátorov, má význam. „Nikdy nepochopím kam siaha detská myseľ a aká vie byť kreatívna. Práve preto, to zbožňujem. Riadim sa heslom zábavne ale bezpečne. Deti z CDR sú moja srdcovka, prekonávajú ťažší život ako deti z bežných rodín a preto, ak im na okamih môžem zmeniť život, urobím to.“
O nás - 10
Gabko má ako hlavný vedúci na starosti školy v prírode v Krpáčove a nájdete ho aj na lyžiarskych kurzoch. Tento rok bude mať na starosti aj niektoré letné tábory, konkrétne Hakuna Matatu a Prežitie v divočine. Baví ho práca s deťmi, pretože sám sa stále cíti byť jedným z nich. Rád vymýšľa všetko možné, čím dokáže deti aj animátorov pobaviť. Takže nech sa stane čokoľvek, pravdepodobne v tom bude mať prsty on.
O nás - 11
Bubli má na starosti letné tábory a školy v prírode na Čertove a Martinských Holiach. Kto chodieva na tábory, tak vie, že jeho obľúbenou hrou sú Markety. Najčastejšia otázka ktorú počúva je: “Bubli čo robíš, keď nie sú tábory?” Bubli je momentálne študentom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Teší sa na Vás aj toto leto, ktoré si spolu náramne užijete.
O nás - 12
Miňa môžete stretnúť na školách v prírode vo Vysokých Tatrách, alebo na letných táboroch. Veľmi rád trávi čas v detskom svete, okrem toho ho baví vymýšľať a realizovať nápady s jeho super kolegami – animátormi, pri ktorých vie, že spolu môžu mať vždy PALEC HORE! A pri Miňovi nezabúdajme, že smiech lieči.
O nás - 13
Od mala som chodil na detské tábory a už vtedy som si uvedomil, že aj ja raz chcem byť animátor, aby som mohol zabaviť decká a spraviť im krásne spomienky.Každé dieťa si zaslúži mať krásne detstvo a preto som rád, že môžem byť súčasťou mnohých detských zážitkov. Volajú ma Crash a to preto lebo som všade a popritom nikde 😊 Crash má u nás na starosti školy v prírode V Nitrianskom Rudne
O nás - 14
Taimu stretnete na školách v prírode vo Chvojnici, na táboroch a aj na lyžiarskych kurzoch. Popri štúdiu na vysokej škole si vždy rada odskočí do sveta detí, odkiaľ je náročné vrátiť sa späť do reality. Na deťoch má rada ich spontánnosť, priamosť a radosť z maličkostí, ktorá je v dospeláckom svete skôr výnimkou. Na zážitky z táborov spomína celý rok a už sa nevie dočkať tých tohtoročných. Ak ju chcete potešiť, miluje prekvapenia a '"body navyše" si získate, aj keď ju oslovíte nejakou milou zdrobneninou.
O nás - 15
Milujem tráviť čas s deťmi, pretože sa môžem dozvedať viac zo zákutia detskej mysle, a tá nádherná rôznorodosť, ktorá robí každé jedno dieťa perfektne jedinečné je na nezaplatenie. Rada vytváram nezabudnuteľné zážitky, na ktoré deti môžu vspomínať. Volajú ma Minnie a na starosti budem mať školy v prírode na Liptove.