Predstavujeme zariadenie na školu v prírode – Krpáčovo

Predstavujeme zariadenie na školu v prírode – Krpáčovo

Krpáčovo je krásna rekreačná oblasť neďaleko Brezna. Nachádza sa tu Hotel Krpáčovo, kde už 5 rokov robíme školy v prírode aj lyžiarske kurzy a sme tu veľmi spokojní (lebo aj školy nám tu dávajú dobré ohlasy) Hotel má kapacitu 90 lôžok, izby sú veľmi pekné – sú robená ako rodinné izby, tzn. bunka, kde sú 2 izby s 2 lôžkami, ktoré majú spoločnú kúpeľňu. Izby sú pekné, majú dostatok miesta aj úložného priestoru, sú celé obložené drevom takže z toho budete mať veľmi príjemný pocit – ako na horách 🙂

Vnútro hotela poskytuje dostatok miesta a viacero spoločenských miestností, takže aj dve školy ttu môžu bez problémov koexistovať. Je tu reštaurácia s presklenou zimnou záhradou, nočný bar kde robíme diskotéky, spoločenská miestnosť s kongresovým sedením. Recepcia tiež poskytuje dostatok miesta kde si môžete sadnúť a učiť sa. (je to obľúbené miesto, pretože je tu najlepšia wifi 🙂 V samotnej miestnosti sa nachádza stôl na stolný tenis, stolný futbal. Je tu dokonca aj malá posilňovňa a wellness, ale to deti na škole v prírode moc nevyužijú. Vnútorné priestory prešli rekonštrukciou, takže je tu naozaj pekne.

Vonku nájdete multifunkčné ihrisko, trávnaté ihrisko, altánok, detské ihrisko, parkovisko kde sa tiež dajú hrať hry. Neďaleko je jazero, kde si môžete urobiť krátku prechádzku. Chodíme na výlety do Bystrianskej jaskyne a hlavne do Čierneho balogu, odkiaľ sa historickým vláčikom odvezieme do skanzenu vo Vydrovskej doline.

Určite oceníte aj náš animačný program, ktorý má už niekoľko rokov na starosti náš hlavný vedúci Gabo. So svojim tímom sa postará o to, aby ste sa tu cítili naozaj príjemne. Či bude pršať, snežiť alebo svietiť slnko, deti sa nebudú nudiť pretože máme pre nich pripravené zaujímavé aktivity primerané ich veku. Cieľom týchto aktivíť nie je len zabaviť sa, ale aj sa hravou formo naučiť o prírode – spoznať zvieratá, rastliny, stromy, hríby a čo to sa o nich dozvedieť. Animácie sú síce od 14:00 do 21:00 ale animátori sa vám budú venovať už od rána – zoberú deti na rozcvičku, postarajú sa o raňajky, obed, pôjdu s vami na výlet – proste budú sa snažiť vám čo najviac pomôcť a uľahčiť pobyt na škole v prírode aj mimo ich “pracovného” času.

Škola v prírode v KRPÁČOVE je určite skvelá voľba. Nemusíte sa báť ani skorších termínov (apríl, máj), určite budete spokojní tak ako desiatky škôl, ktoré tu s nami boli.

Ak aj vy máte záujem, kontaktujte nás na číslo 0948 779 107, napíšte na eifell@ckandromeda.sk alebo rovno objednajte tu

Pridaj komentár