<strong>Predstavujeme zariadenie na školu v prírode – Nitrianske Rudno</strong>

Predstavujeme zariadenie na školu v prírode – Nitrianske Rudno

Penzión Normandia v Nitrianskom Rudne je už niekoľko rokov našim najobľúbenejším zariadením na školy v prírode. Učiteľom aj žiakom sa tu veľmi páči a radi sa sem vracajú. A prečo? Dôvodov je viacero.

Prvým je asi lokalita. Penzión sa nachádza na kraji obce, hneď vedľa priehrady. Síce sa v nej neokúpete, ale dá sa okolo poprechádzať a okolitý areál kempingu poskytuje veľa miesta pre rôzne hry. Len 15 km od nás sa nachádzajú Bojnice, kde si väčšina škôl rada spraví výlet, lebo je tu naozaj veľa možností. ZOO, zámok, múzeum praveku, vyhliadková veža alebo sklársky skanzen (ten je síce vo Valaskej Belej, ale nevadí) To sú najčastejšie ciele výletov, ale vieme vás zaviesť aj na netradičnejšie miesta 😊

Ubytovanie je štandardné, síce žiaden luxus ale izby sú útulné a majú vlastné sociálne zariadenia. Väčšina je 3 lôžkových, ale nájdu sa aj 2, 4 a 5 lôžkové. Sú rozmiestnené na 3 poschodiach, takže aj keď tu máme 2 školy naraz, tak ich vieme od seba oddeliť. Celková kapacita je 80 lôžok ale snažíme sa ísť na kapacitu okolo 50 detí.

V hoteli a jeho okolí nájdete všetko, čo budete potrebovať pre bezproblémový chod školy v prírode. Spoločenskú miestnosť, krytý bazén, pingpongový stôl, rôzne miestnosti na učenie, bufet, vonku krytý altánok s grilom, ohnisko s posedením, betónové ihrisko, trávnaté plochy, detské ihrisko, kúsok od hotela veľké multifunkčné ihrisko. Do dediny je to na skok, takže ak chcete ísť s deťmi na zmrzlinu alebo kúpiť suveníry tak vám to nezaberie ani veľa času.

Veľkou prednosťou je samozrejme aj náš animačný tím, na ktorý idú dlhodobo chvály. Naši animátori totiž vedia deti zabaviť, postarať sa o nich  a aj niečo naučiť a to bez ohľadu na počasie. Samozrejme, že je to jednoduchšie keď svieti slnko ale zažili sme aj daždivé týždne a deti napriek tomu odchádzali spokojné a plné zážitkov.

Ak si vyberiete školu v prírode v Nitrianskom Rudne, určite budete spokojní. Či už to bude v júny, apríli (vtedy býva naozaj dobré počasie), alebo aj na jeseň, postaráme sa o vás tak, aby ste na nás v dobrom spomínali 😊

Ak aj vy máte záujem, kontaktujte nás na číslo 0948 779 107, napíšte na eifell@ckandromeda.sk alebo rovno objednajte tu

Pridaj komentár